Firma nasza powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i starań, z którymi pragniemy się teraz z Państwem podzielić. Jesteśmy dużą polską firmą, prosperującą już od roku 1990. W ciągu tego długiego czasu nabyliśmy praktyczną wiedzę, która umożliwia nam szybkie, sprawne i profesjonalne usługi dla naszego klienta.

Firma AUTOSERVICE "JARO&SŁAW" zajmuje się naprawą, sprzedażą, montażem i demontażem turbosprężarek. Posiadamy szeroki asortyment turbin do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także do autobusów, ciągników, łodzi motorowych itp. (dotyczy tylko firm pochodzenia zachodniego). Firma naprawia TYLKO na częściach oryginalnych.

Firma AUTOSERVICE "JARO&SŁAW" ma własne Parkingi Strzeżone 24h w centrum Wrocławia przy ul. Sienkiewicza 32 i ul. Jaracza 37. Parkingi te są monitorowane przez 24h. Parkując u nas masz super komunikację do samego rynku - tramwajem 3 min. lub pieszo 10 min.

Firma AUTOSERVICE "JARO&SŁAW" posiada nowoczesne Pomoce Drogowe, którymi wykonujemy usługi holowania dla Państwowych Instytucji tj. Straży Miejskiej, Policji, Urzędu Miasta. Tylko nowe samochody, marki Mitsubishi Canter. Nowe modele z licencjami pozwalającymi na wykonywanie PRAWNIE zleceń holowania i parkowania. Firma nasza jest ubezpieczona od pozostawionych i przewożonych pojazdów.

Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z zakupionego u nas towaru. Ceny naszych turbin i usług są bardzo przystępne i atrakcyjne, a wiąże się to z tym, że nasz asortyment sprowadzany jest z całej Europy i bezpośrednio od producenta. Towar nasz pochodzi z wysoko renomowanych, prestiżowych firm światowych, dzięki którym stosujemy tylko oryginalne części. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy. Mamy najbogatszy wybór części turbin samochodowych do każdego typu pojazdu. W momencie stałej współpracy jesteśmy otwarci do negocjacji cenowej.

Dajemy wszystkim naszym klientom gwarancję na jakość świadczonych usług, miłą i dobrą obsługę oraz zgraną, profesjonalną załogę. Chcąc zaspokoić komfort klienta i zdobyć Państwa pewność i zaufanie otrzymują Państwo naszą gwarancję zakupionego towaru.

Jesteśmy firmą kompetentną, zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń w terminie. Odpowiedzialność, rzetelność, sprawność, dynamiczność i zaufanie to cele jakie stawiamy sobie wobec klienta. Czas i termin realizacji zamówień ustalany jest przez Państwa. Jesteśmy zawsze na czasie, sprawni i operatywni. Idziemy z czasem i postępem. Nasz asortyment jest najwyższej jakości, nowoczesny i bezpieczny, dostępny dla każdego.

Współpraca z nami to prawdziwa przyjemność. Zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas i kapitał. Kooperatywność naszej firmy na pewno zaowocuje w przyszłości. Idziemy z duchem postępu i jesteśmy świadomi tego, że potrzeby klienta stale rosną. Dlatego też pragniemy Państwa poinformować o rzetelnym i doskonałym funkcjonowaniu tej dynamicznie rozwijającej się działalności.

Wrocław Leśnica, ul. Lutyńska 2